Profesjonalna Wycena domów

Na przestrzeni lat i współpracy zarówno z małymi, jak i dużymi podmiotami, wypracowałem skuteczny proces współpracy opierający się o 5 kroków. Zobacz, jak możesz rozpocząć współpracę przy wycenie swojej nieruchomości.

Krok Pierwszy Wstępny kontakt telefoniczny lub mailowy

Pierwszym krokiem jest oczywiście kontakt z Twojej strony. Muszę dokładnie poznać Twoje potrzeby, zakres, cel oraz przedmiot wyceny. W celu kontaktu możesz skorzystać z podanego numeru telefonu - +48 690 607 546 - lub napisać do mnie maila przy pomocy formularza kontaktowego.

Szczegółowe informacje pozwolą mi wstępnie oszacować koszt wyceny i termin realizacji, czyli z pewnością kluczowe dla Ciebie informacje. Jeśli moja oferta spełni Twoje oczekiwania, to będziemy mogli przejść do kroku drugiego.

Krok Drugi Umówienie i wykonanie wizji nieruchomości

Wiza nieruchomości pozwoli mi dokładnie zapoznać się z przedmiotem wyceny, co będzie kluczowe do końcowej wyceny.

Podczas wizji zweryfikuję m.in. stan techniczny nieruchomości czy wady, które o wiele ciężej byłoby zlokalizować z pomocą zdjęć obiektu. Termin wizyty jest ustalany z klientem indywidualnie.

Krok Trzeci Przygotowanie wyceny

W celu zbudowania profesjonalnej wyceny nieruchomości pozyskujemy i analizujemy materiały geodezyjne. Dzięki dokumentom możemy skonkretyzować podstawowe parametry nieruchomości kluczowe dla określenia wartości.

Jednocześnie analizujemy rynek lokalny przeprowadzając analizę porównawczą, czyli weryfikując wartości nieruchomości o podobnych parametrach w zadanym obszarze. Zebrane informacje pozwalają nam bardzo dokładnie określić wartość obiektu, którego wycenę zlecił nam klient.

Krok Czwarty Rozliczenie z klientem i przekazanie dokumentów

Gdy wszystkie dokumenty są gotowe ustalam termin z klientem w celu przekazania opracowanych materiałów i końcowego rozliczenia.

Taka forma współpracy zabezpiecza naszych partnerów i daje im pewność, że zapłacą dopiero za wykonaną prace w postaci ukończonej, profesjonalnej wyceny nieruchomości.

Krok Piąty Obsługa powykonawcza

Niemniej na rozliczeniu nie kończy się nasze wsparcie dla klienta. Partnerzy mogą być spokojni, że w razie potrzeby uzupełnienia informacji jesteśmy do ich dyspozycji.

Obsługa powykonawcza to bardzo istotny element w realizacji usługi i kładziemy szczególny nacisk, aby klienci otrzymali 100% wsparcie oraz wracali po nowe wyceny.

Referencje naszych klientów Zobacz opinie o współpracy przy wycenach nieruchomości

Zlecenia zostały wykonane profesjonalnie, terminowo z zachowaniem wysokich kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy zadowoleni z ich wykonania i tym samym polecamy Pana Jacka Winnickiego, rzeczoznawcę majątkowego jako rzetelnego kontrahenta.

Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a firma wskazała się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Jesteśmy usatysfakcjonowani z wykonania tak ważnego i trudnego zlecenia, tym samym chcemy polecić Pana Jacka Winnickiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Jacek Winnicki Wycena Nieruchomości (ul. Lwowska 60, 22-600 Tomaszów Lubelski) jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.

Chciałbyś przygotować wycenę? Zajmę się wszystkim, napisz do mnie!  

+48 690 607 546

    Formularz kontaktowy

    Chciałbyś przygotować wycenę? Zajmę się wszystkim, napisz do mnie!  

    +48 690 607 546

      Formularz kontaktowy