Poznaj mnie lepiej  

Kim jestem?

Jestem pasjonatem historii, z wykształcenia prawnikiem, pasjonatem ukończyłem Prawo na KUL w Lublinie, specjalizowałem się w prawie publicznym międzynarodowym. W czasie studiów pracowałem m.in. w MSZ w Warszawie oraz w Konsulacie generalnym w Nowym Jorku. Po studiach pracowałem i uczyłem się w Wielkiej Brytanii. Swoją karierę związałem z Imperial College London w Londynie, jednej z najlepszych uczelni na świecie, gdzie przez 5 lat pracowałem w School of Medicine, zajmując się administrowaniem europejskich projektów badawczych. Jednocześnie aktywnie działałem w środowisku Polonii brytyjskiej, uczestnicząc w ważnych wydarzeniach w ośrodkach polskich oraz w placówkach dyplomatycznych. Spotykałem się także z polskimi weteranami m.in. Prezydentem Ryszardem Kaczorowskim, a także z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej.

Moje sukcesy

Po powrocie do Polski moją działalność związałem z nieruchomościami. Ukończyłem studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, następnie studia z Wyceny Nieruchomości na WSGN w Warszawie. Przez 3 lata pracowałem jako pośrednik nieruchomości, następnie rok pracowałem w Londynie jako zarządca nieruchomości, gdzie kontynuowałem edukację w tym zakresie. W roku 2014 uzyskałem państwowe kwalifikacje rzeczoznawcy majątkowego z numerem 6219 i od tego czasu prowadzę działalność związaną z wyceną nieruchomości, od 2015 r. jestem także biegłym sądowym w zakresie wyceny nieruchomości i (od 2020) także ruchomości.

Moje pasje

Zajmuje się też prywatnie obrotem mieszkaniami i wynajmem. Pasjonuję się historią, religią, żeglarstwem i lotnictwem. Posiadam patent żeglarza jachtowego, jestem, członkiem Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu gdzie szkolę się do licencji pilota szybowcowego SPL. Wraz z żoną Magdaleną jesteśmy rodzicami córeczki — Heleny.

Dlaczego warto mi zaufać?  

Indywidualne podejście

Ekspert w branży

Znajomość branży

Chciałbyś przygotować wycenę? Zajmę się wszystkim, napisz do mnie!  

+48 690 607 546

    Formularz kontaktowy